Regulamin

Administrator - osoba będąca właścicielem całego serwisu http://jun.pl,
Użytkownik - osoba rejestrująca się w serwisie http://jun.pl,
Forum warezowe - forum, na którym znajdują się linki do nielegalnego oprogramowania, muzyki, filmów i innych,
SPAM - wiele głupkowatych postów, niezgodnych z obowiązującym regulaminem, mających jedynie na celu "zapełnienie miejsca".

- Zabrania się publikowania na forach treści niezgodnych z prawem polskim, obraźliwych i niekulturalnych.

- Nie tolerujemy for warezowych (for z linkami prowadzącymi do nielegalnego oprogramowania, wliczając w to muzykę, filmy i inne), wszelkie takie fora zostaną usunięte.

- Fora mające na celu wyłącznie SPAMowanie zostaną usunięte.

- Obowiązuje absolutny zakaz umieszczania na swoim forum jednostek reklamowych, z których użytkownik czerpie dochody.

- Administrator serwisu Jun.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

- Administrator zastrzega sobie prawo do wykorzystania usług zarejestrowanych w systemie do celów reklamowych (emisja reklam, mailingi reklamowe do użytkowników). Dołożą jednak starań aby nie były one uciążliwe dla użytkowników.

- Administrator ma prawo do wykasowania nie aktywnych / nie odwiedzanych forów dyskusyjnych bez wcześniejszego powiadomienia o tym fakcie ich właścicieli.

- Administrator ma prawo do wykasowania for niezgodnych z regulaminem tutaj zawartym (w szczególności dotyczy to for warezowych).

- Administrator ma prawo do wykasowania for użytkownika i skasowania jego konta jeśli zachowuje się nieodpowiednio (niekulturalnie, "spamuje" itp.).

- W przypadku wykrycia fora warezowego lub niezgodnego z polskim prawem, administrator ma prawo przekazać dane użytkownika organom ścigania.

- Administrator Jun.pl nie odpowiada za przerwy w działaniu usług, a także utratę danych z dowolnej przyczyny. Administratorzy zaś dołożą wszelkich starań, aby nie dopuścić do tego typu sytuacji.

- Administrator Jun.pl nie odpowiada za treści zawarte na forach rejestrowanych przez użytkowników systemu

- Rejestrując konto w serwisie Jun.pl akceptujesz regulamin!